LOGO

RELENTLESS TRIATHLON TEAM

Trenerzy triatlonu

RELENTLESS

Trener Triathlon

Znalezienie doświadczonego trenera triathlonu może znacząco wpłynąć na Twoje wyniki i postępy w tym wymagającym sporcie. Profesjonalny trener nie tylko dostosuje plan treningowy do Twoich indywidualnych potrzeb, ale również pomoże w optymalizacji techniki w każdej z trzech dyscyplin. Dzięki temu możliwe jest nie tylko poprawienie swoich osiągnięć, ale również minimalizacja ryzyka kontuzji, co jest kluczowe dla każdego sportowca.

Wybierając trenera, warto zwrócić uwagę na jego doświadczenie oraz sukcesy, jakie osiągnął pracując z innymi sportowcami. Dobrej jakości trening triathlonowy powinien być zróżnicowany i uwzględniać nie tylko same dyscypliny triathlonowe, ale również trening siłowy i ogólnorozwojowy. To pozwala na zbudowanie silnej bazy, która jest niezbędna do osiągania coraz lepszych wyników w triathlonie.

Jakub Bielecki

Założyciel i główny trener Relentless. Prywatnie pasjonat kawy. Od 5 lat komentator głównych imprez triathlonowych w telwizji Polsat i i na kanale Eurosport.
 
Trenuje amatorów, którzy nawiązują walkę z zawodnikami profesjonalnymi. Jego podopieczni byli na MŚ w Ironman na Hawajach oraz Mistrzostwach Świata Challenge w Samorinie zajmując miejsca na podium i w czołowej dziesiątce. Podczas Mistrzostw Polski w Duathlonie w Czempiniu, pomimo stale rosnącego poziomu sportowego, aż trzech zawodników  w różnych latach zajęło miejsca na podium open. Może się pochwalić również wieloma medalami Mistrzostw Polski Masters swoich zawodników w pływaniu zarówno na długim i krótkim basenie, a także Pucharem Polski na wodach otwartych.
 
Poza ambitnymi amatorami chcącymi zdobywać czołowe lokaty na wielkich imprezach sportowych, trenuje również osoby, które poprostu chcą zmienić swój styl życia i przejść na sportową stronę mocy. Przygotowuje do pierwszych startów w triathlonie, biegach ulicznych i w maratonie.

Jan Popławski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, ze specjalizacją instruktora lekkoatletyki oraz pływania. Nauczyciel wychowania fizycznego.

Wielokrotny Mistrz Polski amatorów w triatlonie i duatlonie. Wicemistrz Polski w elicie w duatlonie na dystansie średnim.

Po wielu latach startowania jako Age Grouper, nie składa broni i idzie na podbój kategorii PRO. W pracy trenera spełnia się już kolejny rok. Pod jego okiem wiele osób rozpoczęło swoją przygodę z triatlonem i z powodzeniem realizuje kolejne sportowe cele. W procesie treningowym zwraca szczególną uwagę na systematyczność i dbałość o bezpieczny i harmonijny rozwój sportowy.

Karol Bogus

Trener i aktywny zawodnik Relentless. Mistrz i vice-mistrz Polski open w duathlonie na dystansie długim. Mistrz Polski Age Group w triathlonie na dystansie standard i 70.3 Ironman.

Pokazuje, że mimo wieku można łączyć pracęrodzinę wyniki w sporcie. Wie z doświadczenia, jak ważne w prowadzeniu amatorów jest uwzględnianie rodziny i życia poza sportowego. Interesuje się psychologią w sporcie i kształci się w tym kierunku. Dodatkowo posiada ogromną wiedzę praktyczną odnośnie suplementacji i fizjologii sportu. 

Paweł Młodzikowski

Trener oraz aktywny zawodnik Relentless. Pasjonat aktywnego stylu życia. Wielokrotny Mistrz Polski amatorów w triathlonie i duathlonie. Uczestnik Mistrzostw Świata IRONMAN na Hawajach oraz 70.3 IRONMAN. Organizator imprez sportowych. Instruktor sportu o specjalności pływanie.
 
Stawia na długofalowy i stabilny rozwój, pomimo kilkunastu lat w sporcie stale notuje progres poprawiając rekordy życiowe. Łączy pracę zawodową z treningami, co pokazuje, że można uprawiać sport na wysokim poziomie pracując zawodowo, dzięki czemu potrafi dostosować trening swoich podopiecznych do sytuacji rodzinnej i zawodowej. Pod jego okiem wiele osób rozpoczęło przygodę ze sportem, a jego zawodnicy systematycznie poprawiają swoje rekordy życiowe, zajmując czołowe lokaty w imprezach biegowych i triathlonowych.

Mateusz Hering

Trener i aktywny zawodnik Relentless. Medalista Mistrzostw Polski Age Group w triathlonie i duathlonie. Uczestnik Mistrzostw Europy Age Group w Triathlonie oraz Mistrzostw Świata Ironman 70.3. Wciąż się rozwija sportowo i notuje progres z roku na rok, stawiając sobie ambitne cele. 

Na co dzień mąż tata trójki małych dzieci. Zawodowo nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej, trener, instruktor pływania. Doskonale rozumie amatorów, którzy łączą treningi z obowiązkami rodzinnymi, zawodowymi i  życiem codziennym. Według niego Systematyka i sumienność w treningu to cechy, które pozwolą piąć się w górę. Najważniejszą rzeczą jest nieustanne czerpanie i poszukiwanie przyjemności z uprawiania sportu i zaprzyjaźnienie się z bólem.
Napisz do nas

I dołącz do grupy zapaleńców

Jeśli chcesz się z nami skontaktować i uzyskać więcej informacji skorzystaj z formularza